Sanitární keramika

Keramické umyvadlo v moderním designu

Nábytkové umyvadlo COMO 80 s přepadem a otvorem pro baterii je vyrobeno z kvalitního materiálu. Keramické koupelnové umyvadlo v moderním a nadčasovém designu. Umyvadlo je snadné na údržbu. Vyniká odolností i dlouhou životností. Vdechne jedinečnost i menšímu prostoru. Zaujme tvarem. Díky bílému provedení dobře pasuje do každého stylu zařízení i vybavení.

Cena v době recenze: 3 190 Kč

Závěsné WC s úsporným systémem splachování

Závěsné WC Swiss Aqua technologies Brevis v jednoduchém provedení. Minimalistický design. Díky tomu se hodí do každého interiéru i stylu zařízení. Závěsné WC má skryté uchycení. Rovněž se sedátko dá jednoduše sejmou, a tak očistit bez problému povrch celé toalety. WC v moderním provedení je řešeno otevřeným okruhem splachování, což umožňuje snadné vyčištění vnitřního prostoru toalety. Hloubka WC je 48 cm. Díky tomu je tento model vhodný i do malých prostor.

Cena v době recenze: 5 590 Kč

Stojící WC s nádržkou a prkénkem

Stojící WC kombi s nádržkou a prkénkem s vario odpadem se spodním napouštěním 3/8″ bez splachovacího okruhu. S objemem splachování 3/4,5 litru. Montážní sada je součástí balení.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Klasická obdélníková vana z akrylátu

Obdélníková vana z akrylátu. Levá i pravá orientace. Objem vany je 265 litrů. Balení bez panelu, nožiček a sifonu. Moderní hranatý design.

Cena v době recenze: 6 386 Kč

Keramické umyvadlo do koupelny

Nábytkové umyvadlo COMO 40 s přepadem a otvorem na baterii. Umyvadlo s novodobými tvary, které je vhodné pro více nábytku značky Cersanit a hodí se zejména do malých koupelen nebo WC.

Cena v době recenze: 1 677 Kč

Zařizujete či renovujete koupelnu? Vaše koupelna se neobejde bez sanitární keramiky, která dnes není jen nezbytnou nutností, ale naopak dodá na atraktivnosti interiéru. Sanitární keramika, to jsou umyvadla, umývátka, vany, wc, bidety, pisoáry a s tím související příslušenství. K dostání v moderním či klasickém provedení a tvaru. Základem je dokonalá kvalita, precizní provedení. Výhodou je, že keramika není náročná na údržbu a tímto vám šetří čas i peněženku.

Díky rozsáhlé nabídce nejen díky různorodosti tvarů, materiálů, provedení, si tak vybere každý. Sanitární keramika je nepostradatelnou záležitostí. Z tohoto důvodu není třeba být iritováni malým prostorem, díky široké škále sortimentu pořídíte ten správný kousek určen přímo do vaší koupelny. Rovněž vám výběr mohou usnadnit kompletní sady, ale stejně tak můžete kombinovat dle svých možností, vkusu a představy. Fantazii se rozhodně meze nekladou. Je to jen na vás, jak si zařídíte koupelnu, abyste se v ní cítili příjemně a poskytla vám patřičný komfort. Díky bohaté nabídce si můžete zařídit koupelnu svých snů a malý prostor nemusí být překážkou, na všem lze najít výhody. Podstata spočívá ve správné volbě a umístění sanitární keramiky.