Sprchové kouty a vaničky

Černá sprchová vanička 90×90 s kamennou protiskluzovou strukturou vhodnou pro seniory

Představujeme vám černou sprchovou vaničku 90×90 s kamennou protiskluzovou strukturou, která je vhodná zejména pro seniory. Tento luxusní kousek je nejenom esteticky přitažlivý, ale také mimořádně praktický a bezpečný. V tomto moderním světě plném technologií a vylepšení, je tato vanička jako poklad, který vás nezklame. Tento produkt byl vytvořen s ohledem na potřeby těch, kteří hledají bezpečné a komfortní řešení pro svou koupelnu. Kamenná protiskluzová struktura vaničky zajišťuje maximální stabilitu a bezpečí během sprchování. Je to jako mít vlastní osobní stráž, která vás chrání před nepříjemnými pády a uklouznutími. Kdo by to neocenil, že? Procházka po tomto povrchu je téměř jako kráčet po měsíci – pevně a bezpečně.

Cena v době recenze: 4 299 Kč

Obdelníková sprchová vanička TAKO 120×90 cm

Pokud jste někdy stáli ve studené sprchové vaničce s ozvěnou a třásli se při čekání na ohřátí vody, pak jste, můj příteli, ještě neměli to potěšení seznámit se s obdélníkovou sprchovou vaničkou TAKO 120×90 cm. Tohle není jen tak obyčejný koupelnový doplněk. Ne, tohle je Rolls Royce mezi sprchovými vaničkami. Čtvercová verze vaničky TAKO si na nic nehraje. Jsou tu proto, aby vaše prsty byly v teple a vaše sprchování klidné.

Cena v době recenze: 4 463 Kč

Nerezový sprchový žlab ke stěně pro vložení do dlažby

Sprchový žlábek TECE linus z nerezové oceli je přímý odtokový žlábek určený k zabudování do dlažby. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a je vybaven mřížkou, která zvyšuje nejen jeho estetický vzhled, ale také funkční hodnotu. Nerezový rošt podporuje vynikající odtok vody a je odolný proti korozi a opotřebení, což zajišťuje dlouhou životnost a trvalý výkon.

Cena v době recenze: 7 074 Kč

Levný hydromasážní sprchový kout 90 x 90 cm

Představujeme vám Levný hydromasážní sprchový kout 90 x 90 cm! Tento Čtvrtkruhový hydromasážní sprchový box je dokonalým doplňkem vaší koupelny. Se svými rozměry 90 x 90 x 220 cm poskytuje dostatek prostoru pro luxusní sprchování. To však není vše – tento box je vyroben z odolného a bezpečného 4 mm silného grafitového skla, které zajišťuje styl i bezpečnost. Posuvné dveře s nastavitelnými horními kolečky a odnímatelnými spodními kolečky?

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Skleněný sprchový kout Punto 90×90 s černým rámem

Máte už dost starých sprchových závěsů, které se lepí na kůži a nikdy neuschnou? Vylepšete svou koupelnu skleněným sprchovým koutem Rea Punto 90×90 s elegantním černým rámem. Nejenže dodá vaší koupelně nádech moderní elegance, ale jeho funkčnost je bezkonkurenční. Skleněný sprchový kout působí prostorným a otevřeným dojmem a zároveň udržuje vodu uvnitř svých stěn. Jeho rám je odolný a nerezaví, což zaručuje, že vydrží dlouhá léta. Tvrzené sklo se navíc snadno čistí a udržuje, takže je praktickou volbou pro každou vytíženou domácnost.

Cena v době recenze: 6 102 Kč

Sprchový kout ze silného a odolného tvrzeného skla

Zařizujete koupelnu a řešíte výběr sprchového koutu? Nastěhovali jste se do nového a potřebujete pořídit nový sprchový kout? Sprchový kout MODUO ve tvaru čtvrtkruhu je vyroben ze silného a extrémně odolného tvrzeného skla s ochrannou vrstvou CleanPro. Díky tomu nedochází k usazování vodního kamene a nečistot. Sprchový kout má dostatečně široký vstup. Pro snadnou manipulaci při otevírání a vstupu poslouží kovové úchyty neboli rukojeti. Tento model se vyznačuje sloupovými závěsy s funkcí zvedání, magnetickým těsněním a výškou kabiny až 195 cm. Zásluhou tvaru je vhodným a praktickým řešením i do rohu či menšího interiéru.

Cena v době recenze: 12 091 Kč

Sprchový kout SAT TEX čtvercového tvaru

Sprchový kout čtverec SAT TEX v chromovém lesklém provedení s výplní z čirého skla bez dekoru je řešen posuvným systémem otevírání. Posuvné otevírání má velmi tiché pojezdy vyrobené z velmi kvalitní nerezové oceli a mosazných kuličkových ložisek. Sprchový kout je vybaven neviditelnou vrstvou, který urychluje stékání vody po skle a zároveň eliminuje usazování vodního kamene. Sprchový kout oceníte pro kvalitní provedení, bezproblémové užívání, velmi snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 10 990 Kč

Sprchová vanička TAKO obdélníkového tvaru

Sprchová vanička TAKO obdélníkového tvaru v bílém provedení je vhodná do každé koupelny a stylu zařízení. Obdélníková sprchová vanička se tak hodí do každého interiéru. Vyniká nadčasovým provedením a dlouhou životností. Použití dvojité výztuže na dně sprchové vaničky zajišťuje dosažení vysokého odporu a životnosti výrobku. Akrylátovou sprchovou vaničku lze umístit jak přímo na podlahu, tak i s nastavitelnými nožičkami, které jsou součástí.

Cena v době recenze: 4 298 Kč

Sprchová vanička čtvercového tvaru

Sprchová čtvercová vanička TAKO vyrobená z akrylátu nejvyšší kvality, který udržuje teplotu lázně po dlouhou dobu. Je odolný, teplý a tichý. Použití dvojité výztuže ve dně vany umožňuje dosažení vysokého odporu a trvanlivosti produktu.

Cena v době recenze: 4 230 Kč

Sprchový box Venus s hydromasáží

Zařizujete koupelnu? Rekonstruujete koupelnu a vybíráte kvalitní sprchový kout? Dopřejte si luxus za dostupnou cenu. Sprchový box s hydromasáží Venus si získá vaši pozornost už jen samotným designem. Zcela si vás získá po praktické a zejména funkční stránce. Sprchový box v moderním designu má 6 hydromasážních trysek a 3 funkcemi sprchové hlavice. Součástí boxu je hluboká vanička, ruční sprcha a dešťová sprcha. Box je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, kdy tak skýtá jak bezproblémové užívání, snadnou údržbu, tak i dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 13 899 Kč

Čtvrtkruhový sprchový kout Rio v moderním designu

Čtvrtkruhový sprchový kout Rio v moderním dekoru grafit dodá punc stylu vaší koupelně. Vyniká kvalitním materiálem a precizním provedením. Skýtá bezproblémovým užíváním, komfortem, snadnou údržbou a dlouhou životností.

Cena v době recenze: 4 390 Kč

Sprchové dveře 80×195 cm v lesklém chromu

Vybíráte sprchové dveře? Pak oceníte tento model. S těmito dveřmi budete maximálně spokojeni. Vynikají hned z několika důvodů. Sprchové dveře 80×195 cm SAT SK v lesklém chromu s čirým sklem jsou díky univerzálnímu designovému provedení vhodné do každé koupelny. Dveře do sprchy mají hned řadu předností, ať už je to 6 mm tvrzené bezpečnostní sklo, stavitelnost 20 mm, bezrámová konstrukce či speciální nanesená povrchová úprava Easy clean usnadňující čištění, ale také minimalizaci usazování vodního kamene.

Cena v době recenze: 7 590 Kč

Sprchový kout čtvrtkruh 80x80x185 cm

Velmi kvalitní posuvné sprchové kouty za dostupné ceny, které jsou vhodné do každé koupelny, to nabízí série Basic. Výška koutu je 185 cm a výplň bezpečnostního skla je transparent – čirá průhledná výplň.

Cena v době recenze: 4 790 Kč

Sprchové dveře bez vaničky v lesklém chromu

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v lesklém chromu a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě.

Cena v době recenze: 8 990 Kč

Sprchový kout 80×80 s vaničkou

Sprchový kout Transparent o rozměru 80×80 cm je dodáván i s vaničkou. Sprchový kout v moderním a nadčasovém designu. Sprchový kout do koupelny obdélníkového tvaru. Zásluhou speciální povrchové úpravy neulpívají kapky vody na skle. Pro bezpečné používání slouží vnitřní vybavení sprchového koutu dvoubodovým madlem a sprchovou vaničkou z litého mramoru vybavenou odolným povrchem.

Cena v době recenze: 10 490 Kč

Sprchový box s hydromasáží Lucy

Čtvrtkruhový hydromasážní sprchový box o rozměru 90 x 90 x 220 cm. Box je vyroben z grafitového, bezpečného skla tloušťky 4 mm. Posuvné dveře jsou s pojezdy. Celkovým doplněním jsou uzavřené svislé a vodorovnými půlkruhové profily v chromu, které design obohacují. Součástí boxu je vanička a ruční sprcha.

Cena v době recenze: 15 999 Kč

Sprchový kout v chromovém designu Soko Sk

Sprchový kout čtverec Soko Sk v dekoru lesklý chrom vyniká jak moderním designem, kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Sprchový kout o rozměru 90x90x195 cm díky provedení se pyšní snadnou a rychlou instalací na bázi rychlo zámku s pojistkou. Pro co nejsnadnější užívání skýtá maximální šířku vstupu. Multifunkční zpracování, kdy si tak lze zvolit umístění dveří dovnitř či ven, stejně tak i volby levé či pravé strany, jakožto i samotnou podobu tvaru čtvercového či obdélníkového provedení.

Cena v době recenze: 13 780 Kč

Obdélníkový sprchový kout 120x90x190 cm

Sprchový kout ve tvaru obdélníku o rozměru 120x90x190 cm je vyroben z kvalitního, odolného materiálu, jenž je snadný na údržbu a vyniká dlouhou životností. Obdélníkový sprchový kout má praktické posuvné dveře pro snadnou manipulaci. Uvnitř je kout vybaven dvoubodovým madlem. Výplň je z čirého skla se speciální povrchovou úpravou.

Cena v době recenze: 9 179 Kč

Skleněné sprchové dveře 800 mm

GELCO – ETERNO sprchové dveře 800mm, sklo BRICK ve variabilním provedení na levou či pravou stranu. Zdvojený ložiskový pojezd zaručuje bezvadný chod posuvných dveří u čtvrtkruhové zástěny.

Cena v době recenze: 5 592 Kč

Sprchový kout v lesklém chromovém provedení

Sprchový kout Huppe Strike New ve tvaru čtvrtkruhu o rozměru 90x90x200 je v chromovém lesklém provedení. Moderní sprchový kout z lesklého chromu. Sprchový kout je řešen povrchovou úpravou. Jedná se o neviditelnou vrstvu, která má efekt na urychlení stékání vody po skle a brání v usazování vodního kamene. Sprchový kout s bezrámovou konstrukcí se zapuštěnými panty má otočný systém otevírání na levou i pravou stranu.

Cena v době recenze: 21 990 Kč

Sprchový kout v lesklém chromu s bezpečnostním sklem

Sprchový kout Anima je dokonalou kombinací praktické stránky a elegance. Povrchová úprava skel EasyClean napomáhá předcházet a eliminovat množství usazeného vodního kamene. Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových koutů Anima zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Výška koutu je 200 cm. 

Cena v době recenze: 14 290 Kč

Praktický sprchový kout v moderním designu CERSANIT s hliníkovým profilem

Čtvrtkruhový sprchový kout značky CERSANIT s hliníkovým profilem v chromovém provedení, doplněný dvoubodovými madly. Výplní je čiré sklo s povrchovou úpravou EASY CLEAN o síle 5 mm. 

Cena v době recenze: 7 266 Kč

Moderní sprchový kout levá i pravá orientace

Sprchový kout bez madel a vaničky s profilem v lesklém chromu a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Se snadnou údržbou skla. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace. Čisté linie, elegantní design a volitelná madla dokáží zaujmout i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Sprchový set Optima s hranatou ruční sprchou

Preferujete minimalistický styl? Pak vás jistě zaujme tento sprchový set Optima v elegantním hranatém designu. Díky němu svoji koupelnu pozvednete na novou úroveň a budete si pokaždé, když vstoupíte do koupelny, užívat úžasného lesklého provedení. Součástí balení je luxusní ruční sprcha, hadice a sprchová tyč s posuvným jezdcem. Tento praktický jezdec umožňuje nastavit potřebnou výšku sprchy na základě uživatelů, čímž zajišťuje komfort pro všechny členy domácnosti.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

1 2

Jedná se o jeden z nejdůležitějších prvků. Mnohdy je dominantou. Každopádně zaujímá takřka nejvíce prostoru. Je třeba věnovat náležitou pozornost výběru. Jaké jsou důležité parametry a dle čeho se řídit? Jaké možnosti jsou v rámci nabídky sortimentu a jak se správně orientovat?

Sprchové kouty a vaničky náleží do každé koupelny. Při výběru je samozřejmě nutné zohlednit prostor koupelny, který je k dispozici. Díky široké nabídce a maximální variabilitě si lze bez problému vybrat do malé i velké koupelny. Nejzásadnější je, aby sprchový kout byl funkční, zajistil náležitou bezpečnost a samozřejmě i ohled se bere na design. Sprchové kouty se rozlišují především dle velikosti, tvaru, způsobu otevírání, tj. manipulace. Sprchové kouty lze kombinovat se sprchovou vaničkou. Díky právě vaničce můžete ztvárnit podlahu sprchového koutu dle svých představ, kdy tak získáte originální design. Předností je velmi snadná údržba.