Sprchy, vanové a sprchové sety

Sprchová podomítková termostatická baterie Grohe SmartControlTlačítková sprchová termostatická baterie

Sprchová podomítková termostatická baterie Grohe SmartControl

Termostatická sprchová baterie Grohtherm SmartControl pro podomítkovou instalaci, 2 ventily. Čtvercový tvar, chromová povrchová úprava, vyrobeno v Německu společností GROHE. Ekologický provoz a bezpečnostní technologie. Máte rádi věci pod kontrolou? S baterií Grohtherm SmartControl získáte snadný a intuitivní způsob ovládání do vašeho sprchového koutu nebo vany v podobě otočných tlačítek, který zároveň prostřednictvím svého minimalistického designu dovede každou moderní koupelnu k dokonalosti.

Cena v době recenze: 8 130 Kč

I když je v současnosti více oblíbená sprcha, neboť se jedná o rychlejší způsob každodenní hygieny, která šetří čas i peníze, tak na druhou stranu kouzlu vany nelze odolat. Každopádně vana i sprchový kout jsou zásadním elementem. Ať už volíte jedno či druhé nebo obojí, neobejdete se bez kvalitní sprchy a ještě lépe bez efektivního setu.

Sprcha má podstatný vliv na váš komfort i celkový vzhled koupelny. Výběr sprchy je třeba neuspěchat a vědět, co od ní především očekáváte, jaké požadavky by měla splňovat. Díky správně zvolenému sprchovému systému vám poslouží nejen k očistě, ale také k příjemnému uvolnění a relaxaci.

Praktické jsou ve sprchovém koutu či ve vaně účinné sprchové sety s tyčí, které vynikají svou variabilitou, kdy si lze nastavit držák do potřebné výšky. Z nabídky si tak lze vybrat sety, které jsou v klasickém i moderním provedení a díky nové technologii vám efektivně pomůžou snížit spotřebu energie i vody. Kompletní set vám poskytne maximální komfort při každodenním používání.