Vytápění a ohřev vody

Luxusní koupelnový sušák na ručníky v chromovém provedení

Luxusní koupelnový sušák na ručníky Fenix v chromovém provedení je velmi praktický a flexibilní elektrický sušák, který je stvořený pro moderní koupelny. Tento elektrický sušák je vyroben z leštěné nerezové oceli a je nejen stylový, ale také odolný a má dlouhou životnost. Minimalistická otočná ramena zajišťují elegantní a moderní vzhled, který dodá eleganci každému interiéru koupelny.

Cena v době recenze: 10 430 Kč

Moderní a efektivní koupelnové radiátory, topné infra panely a bojlery jsou především nepostradatelným zdrojem příjemného tepla, ale také působí coby elegantní doplněk do vaší koupelny.

Praktické řešení nabízí ohřívače vody, tj. bojlery, kde si hned lze vybrat z více možností. Nejběžnějším způsobem je ohřev vody prostřednictvím elektrické topné jednotky. Tato varianta je užívána v elektrických bojlerech. Velmi účinný je i tzv. kombinovaný ohřev v mobinovaném bojleru, kde dochází k ohřevu z kotle na tuhá paliva, pokud není z jakéhokoliv dostačující, je bojler natápěn elektrickou spirálou. K dostání jsou i tzv. nepřítomné bojlery. Vybírat a rozhodovat se můžete i dle materiálu, ze kterého je bojler vyroben. Nejčastěji používaným materiálem je ocelový smaltovaný plech, vyrábí se i z nerezového plechu.

Praktické koupelnové radiátory neboli tzv. žebříky dokáží umocnit kouzlo a celkový vzhled vaší koupelny. Koupelnové žebříky neslouží jen k vytápění interiéru, ale také k praktickému sušení ručníků apod. Toto účinné vytápění je dnes takřka nepostradatelnou záležitostí.