Osvětlení do koupelny

Jeden z nejdůležitějších prvků. Výběr osvětlení do koupelny není dobré podcenit. Ať už obýváte koupelnu většího rozměru či se jedná o interiér, který je malý bez okna či jen s malým okénkem, vždy podstata spočívá ve správném výběru koupelnového osvětlení. Základ musí tvořit svítidlo, které poskytne jasné rozptýlené světlo. Však v koupelně se ženy zkrášlují, muži holí, všichni se češeme apod., tudíž kvalitní a správné osvětlení je zásadní záležitostí.

K dispozici jsou stropní, nástěnná i bodová svítidla. Stejně tak je třeba i zvolit správné osvětlení nad zrcadlo, které lze stejně dobře umístit i nad vanu či sprchový kout. Při výběru je třeba se řídit nejen designem, ale i důležitým atributem IP krytí, jenž značí odolnost svítidla vůči vniknutí kapaliny a cizího tělesa.

Osvětlení do koupelny tvoří nedílnou součást, díky správnému výběru získáte kvalitní osvětlení pro pohodlné provádění běžných kažodenních rituálů. I v tomto směru pronikla moderní technologie a jsou čím dál více oblíbená LED svítidla, která jsou garancí úspory energie a vynikají dlouhou životností. Nicméně dostupných variant je mnoho, je tak možné vybírat z velkého množství, které se liší především materiálem a designem.