Bílý pisoár s poklopem GSI – SAND

Bílý pisoár s poklopem GSI - SAND
Bílý pisoár s antibakteriální glazurou
Bílý pisoár s antibakteriální glazurou
Pisoár s praktickým poklopem
Pisoár s praktickým poklopem
Moderní pisoáry s poklopem
Moderní pisoáry s poklopem

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.6/10

Ahoj, milovníci koupelen! Už jste slyšeli o nejnovější inovaci v technologii koupelnové sanity? Představujeme vám bílý pisoár s poklopem GSI – SAND! Vím, co si teď říkáte: “Urinál s poklopem? Co je na tom tak zvláštního?” No, příteli, povím ti o jeho kouzelné antibakteriální glazuře s názvem Extraglaze® Antibacterial. Tato glazura není obyčejná glazura. Ale ne! Je obohacená o ionty stříbra a titanu. Přesně tak, máme tady špičkovou technologii. A poslouchejte – na výrobek se nanáší ještě před vypálením! To znamená, že antibakteriální účinek je zaručeně trvalý. Už se nemusíte bát, že by na vás kolem záchodové mísy číhaly nepříjemné bakterie.

Ale počkejte, je toho ještě víc! Extraglaze® Antibacterial nejenže udržuje vaši toaletu čistou, ale také jí dodává dokonale hladký povrch a vysoký lesk. Kdo by nechtěl mít lesklý a hladký pisoár? Navíc chrání před otravnými vápenatými usazeninami. Dejte sbohem drhnutí odolných skvrn! Vím, co si teď myslíte – “Jak vlastně tato antibakteriální glazura funguje?”. Inu, můj zvědavý příteli, je to všechno o síle iontů stříbra a titanu. Tyto ionty mají antibakteriální vlastnosti, což znamená, že dokážou bojovat s těmi odpornými bakteriemi, které se rády zdržují ve vaší koupelně. Je to jako mít malou armádu stříbrných a titanových superhrdinů, kteří chrání váš porcelánový trůn.

Ale to nejlepší na tom je, že se nemusíte starat o používání speciálních čisticích prostředků nebo technik, abyste si antibakteriální účinek udrželi. Kdepak, prostě se věnujte běžnému úklidu koupelny a nechte Extraglaze® Antibacterial, ať si poradí. Je to jako mít samočisticí toaletu bez všech těch fantastických robotických udělátek. Tak tady to máte, přátelé. Bílý pisoár s poklopem GSI – SAND s úžasnou glazurou Extraglaze® Antibacterial. Není to jen toaleta, je to koupelnový superhrdina. Rozlučte se s bakteriemi a pozdravte lesklou, hladkou a čistou toaletu. Jen do toho, dopřejte své koupelně modernizaci, kterou si zaslouží!

Základní vlastnosti

  • Materiál: Keramika
  • Rozměr: 31x65x35 cm
  • Šířka: 310
  • Připojení: Zakrytý
  • Výbava: Možnost integrovaného splachovače
  • Skryté uchycení
  • Přívod vody: ½”
  • Odpad: 50 mm
  • Včetně upevňovací sady

Cena v době recenze: 8 192

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Bílý pisoár s poklopem GSI – SAND.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Černé obdelníkové umyvadlo na desku SAT Infinitio 45,5x32,5 cm

Černé obdelníkové umyvadlo na desku SAT Infinitio 45,5×32,5 cm