Volně stojící vany

Volně stojící vany jsou zárukou luxusně zařízené koupelny. Ve volném prostoru vypadají majestátně a nanejvýš okázale. Jejich hlavní výhodou je to, že nepředstavují pro svého majitele žádné limity. Umístit je lze kamkoliv, odkud budete mít ze své koupelny ten nejhezčí výhled. Přirozeně vyplňují prázdný prostor a dominantně se tyčí nad ostatním sanitárním vybavením. Pocit svobody a neutuchající relaxace vám zajistí kdykoliv si budete přát.

Volně stojící vanu si můžete vybrat v různém provedení. Oblíbený je jak moderní, tak retro design. Tvar může mít buď klasický obdélníkový či nadčasový oválný. V první řadě si ale vyjasněte, v jakém stylu budete koupelnu zařizovat. Retro volně stojící vany jsou totiž velice unikátní, neboť většinou stojí na bronzových nožkách. Ať už ale zvolíte jakýkoliv, je jasné, že se volně stojící vana stane dominantou vaší koupelny.

Volně stojící ovalná vana Laguna Karyn

Volně stojící vana Laguna Karyn je tady pro všechny, kteří touží po relaxaci a odpočinku v teplé vodě. Oproti jiným běžným vanám má tu výhodu, že ji můžete ve své koupelně umístit prakticky kamkoliv, například podle toho, kde budete mít ten nejhezčí výhled. Vana Laguna Karyn vaší koupelně dodá moderní styl a nádech luxusu. V prostoru vypadá majestátně a božsky. Díky svému zaoblenému tvaru se okamžitě stane dominantou celé vaší koupelny. Vyrobena je z akrylátu, díky čemuž je montáž mnohem snaží než u jiných van.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Obdelníková vana Cersanit ideální do obložení

Moderní vana Cersanit Intro obdélníkového tvaru pozvedne vaši koupelnu na novou úroveň a dodá ji úplně novou dimenzi. Prakticky zabudovaný odtok uprostřed vany umožňuje příjemné koupání ve dvou, čímž si okamžitě podmaní nejednu romantickou duši. Obdélníkové vany patří k nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelům van, které se skvěle hodí do každé koupelny. Vana Cersanit Intro je vyrobena z akrylátu, který je známý pro své jedinečné vlastnosti jako je neporéznost, snadná montáž a dlouhá živostnost.

Cena v době recenze: 5 851 Kč

Kruhová koupelnová vana TEIKO SPACE 160

TEIKO vana kruhová SPACE 160 Bílá 160 x 51 Akrylát.

Cena v době recenze: 20 613 Kč

Volně stojící vana s bronzovými nožičkami

Volně stojící vany Polysan v retro stylu jsou určeny pro všechny, kteří se rádi vrací do minulosti. Pohodlné tvary van – to je koupel prověřená generacemi. Vany jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu o tloušťce 10-40 mm. Volně stojící vana může být jedním z dominantních prvků ve vaší koupelně. Vana budí dojem pohodlí a luxusu.

Cena v době recenze: 29 504 Kč