Umyvadlové baterie

Umyvadlové baterie jsou nepostradatelné a tvoří nedílnou součást koupelnového konceptu. Jedná se o důležitý prvek každé koupelny. Mezi nejpoužívanější patří právě umyvadlové baterie. Zásadní je pečlivý výběr.

Vybírat je možné ze stojánkových, ať už s výpustí či bez nebo nástěnných baterií. Zásadní je, aby baterie na sto procent plnila svou funkci dle požadavků a potřeb uživatele. Neméně podstatnou roli má i v tomto směru design, který umocní celkový dojem každé koupelny. K oválnému umyvadlu se lépe hodí oválné nebo kulaté baterie, ke stylovému hranatému umyvadlu pak logicky hranaté umyvadlové baterie. Kromě různých tvarů lišící se tvarem a celkovým designem jsou i další praktické a užitečné vymoženosti, jako jsou například baterie s úspornou spotřebou vody. Umyvadlové baterie se zpravidla vyrábějí v sérii se sprchovou, bidetovou či vanovou baterií, díky tomu baterie v koupelně je možné velmi snadno sladit do celistvého designu.

Dřezová baterie OVAL chrom

Stojánková dřezová baterie s otočným ramenem a délkou 215 mm. Součástí baterie jsou přívodní hadičky. Prvotřídní chromové provedení.

Cena v době recenze: 1890 Kč

Páková nástěnná vanová baterie Hansa Twist

Vanová baterie Hansa Twist s roztečí 150 mm je dodávána bez sprchového setu. Páková vanová baterie v moderním a nadčasovém chromovém provedení je vhodná do každé koupelny. Je efektivní náhradou předchůdkyně v podobě kohoutkové. Páková vanová baterie pro nástěnnou montáž oceníte v každé koupelně. Je vybavena přepínáním sprcha/vana. Výhodou je ovládání jednou rukou, kdy do stran regulujete teplotu vody a vertikálně řídíte průtok vody.

Cena v době recenze: 4 572 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti SIKO

Pokud potřebujete novou umyvadlovou baterii, správnou volbou je bezesporu značka S-line. Páková baterie z exkluzivní série S-line Pro uspokojí vaše představy o kvalitním a funkčním výrobku. Současně potěší také její přívětivá cena. Baterie se hodí pro menší umyvadla a je v oblíbeném a velice příjemném oblém designu.

Cena v době recenze: 599 Kč

Jednopáková umyvadlová baterie CERSANIT SIMI

Chcete-li na koupelnové umyvadlo kvalitní vodovodní baterii, která vám dlouhá léta perfektně poslouží a bude snadno ovladatelná, pak musíte skutečně pečlivě vybírat. Rozhodně se vyplatí investovat do osvědčených značek, které poskytují garanci dlouhodobé spokojenosti třeba v podobě prodloužené záruky. Umyvadlová baterie SIMI od značky Cersanit má sedmiletou záruku, k tomu jednoduché, avšak moderní provedení a je vyrobena z osvědčených kvalitních materiálů.

Nástěnná termostatická vanová baterie Roca VICTORIA

Nástěnná termostatická vanová baterie VICTORIA s přepínacím ventilem a regulátorem průtoku, bez příslušenství. Moderní a praktická termostatická baterie v chromovém provedení.

Cena v době recenze: 3 890 Kč

Levná umyvadlová baterie Baumax Hapi

Šikovná umyvadlová baterie Hapi značky AQUA MERCADO je perfektním řešením do malých koupelen, na toalety, do dílen či třeba na vaši zahrádku. Je malá, proto vám nezabere příliš místa a současně je plně funkční, takže budete s jejími službami nadmíru spokojeni. Stojánková baterie je vyrobena z mosazi s pochromovanou povrchovou úpravou.

Cena v době recenze: 345 Kč

Moderní umyvadlová baterie CERSANIT MILLE černé barvy

Umyvadlová baterie MILLE jednopáková, jednootvorová, stojánková, s pevným výtokovým ramínkem, CHROM/ČERNÁ, s kovovou výpustí.

Cena v době recenze: 2 465 Kč

Otáčivá baterie do koupelny s delším ramínkem

Baterie umyvadlová otáčivá AQUA MERCADO HAPI.

Cena v době recenze: 499 Kč

Levná stojánková umyvadlová baterie Multi

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 16 litrů/minutu. Výška baterie je 10,2 cm. Ramínko je ve výšce 4,1 cm. Umyvadlová baterie za super ceny. Léty prověřená kvalita baterií MULTI je zárukou kvality. Ideální vodovodní baterie pokud potřebujete především funkční baterie a nezáleží tolik na vzhledu.

Cena v době recenze: 469 Kč

Nástěnná jednopáková vanová baterie CROMO

Jednopáková vanová baterie CROMO má keramickou kartuš, pevné výtokové ramínko, přepínač. Moderní vanová baterie s průtokem 9 – 15 l/min. Baterie je v chromovém provedení. Je vhodná takřka do každé koupelny. Upoutá svým designem, který podtrhne celkový vzhled vaší koupelny. Baterie je dodávána bez příslušenství, které je nutné dokoupit. Samozřejmostí je velmi snadné ovládání díky pouhému jednomu pohybu. Kvalitní produkt, jenž je zárukou dlouhé životnosti.

Cena v době recenze: 2 616 Kč

Vysoká stojánková umyvadlová baterie SAPHO – MIXONA

Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká, s prodlouženou hubicí. Subtilní tělo baterie MIXONA díky malým rozměrům kartuše a hranato-zaoblenému designu představuje opravdový skvost moderní koupelny.

Cena v době recenze: 3 032 Kč