Umyvadlové baterie

Umyvadlové baterie jsou nepostradatelné a tvoří nedílnou součást koupelnového konceptu. Jedná se o důležitý prvek každé koupelny. Mezi nejpoužívanější patří právě umyvadlové baterie. Zásadní je pečlivý výběr.

Vybírat je možné ze stojánkových, ať už s výpustí či bez nebo nástěnných baterií. Zásadní je, aby baterie na sto procent plnila svou funkci dle požadavků a potřeb uživatele. Neméně podstatnou roli má i v tomto směru design, který umocní celkový dojem každé koupelny. K oválnému umyvadlu se lépe hodí oválné nebo kulaté baterie, ke stylovému hranatému umyvadlu pak logicky hranaté umyvadlové baterie. Kromě různých tvarů lišící se tvarem a celkovým designem jsou i další praktické a užitečné vymoženosti, jako jsou například baterie s úspornou spotřebou vody. Umyvadlové baterie se zpravidla vyrábějí v sérii se sprchovou, bidetovou či vanovou baterií, díky tomu baterie v koupelně je možné velmi snadno sladit do celistvého designu.

Vysoká černá páková umyvadlová vodovodní baterie SAT B-Way

Hledáte elegantní a moderní umyvadlovou baterii, která by dodala vaší koupelně na sofistikovanosti? Pak už nehledejte nic jiného než vysokou černou pákovou umyvadlovou baterii SAT B-Way. Tato páková stojánková baterie se skvěle hodí k umyvadlům na desku a díky své černé matné barvě může dokonale splynout s interiérem vaší koupelny. Exkluzivní série baterií B-WAY je navržena tak, aby nabízela vysokou kvalitu a moderní atraktivní design, a tato umyvadlová baterie není výjimkou. S výškou 30,7 cm a výškou ramínka 26,4 cm se dokonale hodí k většině umyvadel na desku.

Cena v době recenze: 5 690 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie SAT Dark

Zařizujete koupelnu? Máte samostatné WC s umyvadlem? Pak se neobejdete bez umyvadlové baterie. Umyvadlová baterie SAT Dark bez výpusti PVD Gun Metal v moderním provedení je vhodná do každé koupelny či na WC se samostatným umyvadlem. Umyvadlová baterie bez výpusti patří mezi nejoblíbenější možnosti volby současnosti. K tomu oceníte tento stojánkový typ i v rámci snadné montáže. A v neposlední řadě i jednoduchým a rychlým ovládáním. Rychleji nastavíte požadovanou teplotu vody, čímž se zamezí zbytečnému odtékání vody. Oceníte taktéž snadné a rychlé zastavení tekoucí vody jedním pohybem.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Umyvadlová baterie SAT Fusion bez výpusti

Exkluzivní série FUSION umožňuje sladit vzhled koupelny do posledního detailu díky barevné (i materiálové) variabilitě ovládacích pák. Umyvadlová baterie bez výpusti s betonovou pákou se skvěle hodí ke kamenným nebo moderním betonovým dekorům obkladů. Údržba páky je velice snadná, stačí omýt jednoduše vodou.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Dřezová baterie OVAL chrom

Stojánková dřezová baterie s otočným ramenem a délkou 215 mm. Součástí baterie jsou přívodní hadičky. Prvotřídní chromové provedení.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Páková nástěnná vanová baterie Hansa Twist

Vanová baterie Hansa Twist s roztečí 150 mm je dodávána bez sprchového setu. Páková vanová baterie v moderním a nadčasovém chromovém provedení je vhodná do každé koupelny. Je efektivní náhradou předchůdkyně v podobě kohoutkové. Páková vanová baterie pro nástěnnou montáž oceníte v každé koupelně. Je vybavena přepínáním sprcha/vana. Výhodou je ovládání jednou rukou, kdy do stran regulujete teplotu vody a vertikálně řídíte průtok vody.

Cena v době recenze: 4 572 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti SIKO

Pokud potřebujete novou umyvadlovou baterii, správnou volbou je bezesporu značka S-line. Páková baterie z exkluzivní série S-line Pro uspokojí vaše představy o kvalitním a funkčním výrobku. Současně potěší také její přívětivá cena. Baterie se hodí pro menší umyvadla a je v oblíbeném a velice příjemném oblém designu.

Cena v době recenze: 599 Kč

Jednopáková umyvadlová baterie CERSANIT SIMI

Chcete-li na koupelnové umyvadlo kvalitní vodovodní baterii, která vám dlouhá léta perfektně poslouží a bude snadno ovladatelná, pak musíte skutečně pečlivě vybírat. Rozhodně se vyplatí investovat do osvědčených značek, které poskytují garanci dlouhodobé spokojenosti třeba v podobě prodloužené záruky. Umyvadlová baterie SIMI od značky Cersanit má sedmiletou záruku, k tomu jednoduché, avšak moderní provedení a je vyrobena z osvědčených kvalitních materiálů.

Nástěnná termostatická vanová baterie Roca VICTORIA

Nástěnná termostatická vanová baterie VICTORIA s přepínacím ventilem a regulátorem průtoku, bez příslušenství. Moderní a praktická termostatická baterie v chromovém provedení.

Cena v době recenze: 3 890 Kč

Levná umyvadlová baterie Baumax Hapi

Šikovná umyvadlová baterie Hapi značky AQUA MERCADO je perfektním řešením do malých koupelen, na toalety, do dílen či třeba na vaši zahrádku. Je malá, proto vám nezabere příliš místa a současně je plně funkční, takže budete s jejími službami nadmíru spokojeni. Stojánková baterie je vyrobena z mosazi s pochromovanou povrchovou úpravou.

Cena v době recenze: 345 Kč

Moderní umyvadlová baterie CERSANIT MILLE černé barvy

Umyvadlová baterie MILLE jednopáková, jednootvorová, stojánková, s pevným výtokovým ramínkem, CHROM/ČERNÁ, s kovovou výpustí.

Cena v době recenze: 2 465 Kč

Otáčivá baterie do koupelny s delším ramínkem

Baterie umyvadlová otáčivá AQUA MERCADO HAPI.

Cena v době recenze: 499 Kč

Levná stojánková umyvadlová baterie Multi

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 16 litrů/minutu. Výška baterie je 10,2 cm. Ramínko je ve výšce 4,1 cm. Umyvadlová baterie za super ceny. Léty prověřená kvalita baterií MULTI je zárukou kvality. Ideální vodovodní baterie pokud potřebujete především funkční baterie a nezáleží tolik na vzhledu.

Cena v době recenze: 469 Kč

Nástěnná jednopáková vanová baterie CROMO

Jednopáková vanová baterie CROMO má keramickou kartuš, pevné výtokové ramínko, přepínač. Moderní vanová baterie s průtokem 9 – 15 l/min. Baterie je v chromovém provedení. Je vhodná takřka do každé koupelny. Upoutá svým designem, který podtrhne celkový vzhled vaší koupelny. Baterie je dodávána bez příslušenství, které je nutné dokoupit. Samozřejmostí je velmi snadné ovládání díky pouhému jednomu pohybu. Kvalitní produkt, jenž je zárukou dlouhé životnosti.

Cena v době recenze: 2 616 Kč

Vysoká stojánková umyvadlová baterie SAPHO – MIXONA

Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká, s prodlouženou hubicí. Subtilní tělo baterie MIXONA díky malým rozměrům kartuše a hranato-zaoblenému designu představuje opravdový skvost moderní koupelny.

Cena v době recenze: 3 032 Kč