Stojany a držáky na ručníky a osušky

Luxusní koupelnový sušák na ručníky v chromovém provedení

Luxusní koupelnový sušák na ručníky Fenix v chromovém provedení je velmi praktický a flexibilní elektrický sušák, který je stvořený pro moderní koupelny. Tento elektrický sušák je vyroben z leštěné nerezové oceli a je nejen stylový, ale také odolný a má dlouhou životnost. Minimalistická otočná ramena zajišťují elegantní a moderní vzhled, který dodá eleganci každému interiéru koupelny.

Cena v době recenze: 10 430 Kč

Praktický otočný držák na ručníky

Praktický pomocník, kterého oceníte v každé koupelně. Držák na ručníky HAR 025 z koupelnové kolekce Harmonie najde efektivní uplatnění v každé koupelně. Zejména se bude dobře vyjímat v moderním stylu zařízení. Design a celková konstrukce je koncipována tak, že žádný z upevňovacích prvků není po provedení montáže vidět. Praktický interiérový doplněk určený do koupelny oceníte jak po designové, tak i funkční stránce. Držák skýtá dostatek místa na ručníky, které zároveň budou přehledně vidět a náležitě i proschnou.

Cena v době recenze: 1 473 Kč

Otopné bílé těleso 500×900 mm

Nepostradatelný pomocník. Moderní a efektivní doplněk do každé koupelny. Sapho-Dorlion otopné těleso v bílém provedení o rozměru 500×900 mm s výjimečným designem oživí nejen váš interiér, zútulní vaši koupelnu, a hlavně jej oceníte po praktické, funkční stránce. Koupelnový žebřík je vyroben z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu.  Otopné těleso oceníte pro jeho využití. Primárně slouží pro jednoduché a pohodlné zavěšení ručníků. Rovněž na něm ovšem můžete nejen v zimě usušit mokrý oděv apod.

Cena v době recenze: 4 256 Kč

Praktické otopné těleso v chromovém designu

SAPHO – DORLION otopné těleso 500x900mm v moderním a praktickém chromovém provedení. Slouží pro jednoduché a snadné zavěšení ručníků.

Cena v době recenze: 5 322 Kč

Praktický nástěnný držák z bambusu

Bambusový nástěnný držák na toaletní papír Compactor je efektivním doplňkem do každé domácnosti. Moderní minimalistický design.

Cena v době recenze: 319 Kč

Bambusový stojan na ručníky Autronic DR-039

Nejčastějším problémem v našich koupelnách bývá uskladnění čistých i použitých ručníků. Z háčků ručníky a osušky padají, nevisí rovnoměrně, a tak špatně schnou. Z toho důvodu je vhodné pořídit si něco lepšího, praktičtějšího a zároveň esteticky velice příjemného. Designově hezky vyvedený bambusový stojan na ručníky Autronic je vskutku dokonalým řešením.

Cena v době recenze: 521 Kč

Dřevěný stojan na ručníky a osušky TENS

Stojan na ručníky TENS je vyroben z MDF a lakovaného bambusu v barevném provedení přírodní / bílá.

Cena v době recenze: 990 Kč