Rohové sprchové panely

Chcete-li si pořídit luxusní sprchový panel a jste limitováni prostorem, sáhněte po panelu, který je možné instalovat do rohu. Hodí se především do čtvercových a čvrtkruhových sprchových koutů. Zásadní je stavební připravenost, kdy potřebujete přívod teplé a studené vody.

Rohové sprchové panely disponují různým počtem masážních trysek, které poskytují péči namáhaným svalům. Dále obsahují ruční sprchovou hlavici, horní sprchu a baterii, která může být mechanická či termostatická. Obě nabízí spoustu výhod. Mechanická je klasická směšovací, u termostatické máte trvale nastavenou teplotu vody a může být opatřena bezpečnostní pojistkou proti opaření. Při výběru musíte zohlednit také materiál. Akrylátové panely patří do nižší cenové relace, avšak jsou prakticky bezúdržbové. Leštěná a matná nerezová ocel spadá do vyšší cenové třídy. Mezi finančně nejnáročnějšími naleznete bezpečnostní sklo a tropické dřevo.

Levný hydromasážní sprchový kout 90 x 90 cm

Představujeme vám Levný hydromasážní sprchový kout 90 x 90 cm! Tento Čtvrtkruhový hydromasážní sprchový box je dokonalým doplňkem vaší koupelny. Se svými rozměry 90 x 90 x 220 cm poskytuje dostatek prostoru pro luxusní sprchování. To však není vše – tento box je vyroben z odolného a bezpečného 4 mm silného grafitového skla, které zajišťuje styl i bezpečnost. Posuvné dveře s nastavitelnými horními kolečky a odnímatelnými spodními kolečky?

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Obdélníkový sprchový kout 120x90x190 cm

Sprchový kout ve tvaru obdélníku o rozměru 120x90x190 cm je vyroben z kvalitního, odolného materiálu, jenž je snadný na údržbu a vyniká dlouhou životností. Obdélníkový sprchový kout má praktické posuvné dveře pro snadnou manipulaci. Uvnitř je kout vybaven dvoubodovým madlem. Výplň je z čirého skla se speciální povrchovou úpravou.

Cena v době recenze: 9 179 Kč

Sprchový kout v lesklém chromovém provedení

Sprchový kout Huppe Strike New ve tvaru čtvrtkruhu o rozměru 90x90x200 je v chromovém lesklém provedení. Moderní sprchový kout z lesklého chromu. Sprchový kout je řešen povrchovou úpravou. Jedná se o neviditelnou vrstvu, která má efekt na urychlení stékání vody po skle a brání v usazování vodního kamene. Sprchový kout s bezrámovou konstrukcí se zapuštěnými panty má otočný systém otevírání na levou i pravou stranu.

Cena v době recenze: 21 990 Kč

Hliníkový sprchový sloup do rohu AQUALINE – TOUR

Užívejte si každý den komfortního osprchování s novým sprchovým sloupem Aqualine Tour, který je celý z lehkého a kvalitního hliníku. Součástí balení je multifunkční ruční sprcha v provedení AntiCalc s otočným kloubem, hlavová sprcha, dostatečně dlouhá hadice, panel a integrovaný držák na ruční sprchu. Díky tomuto sprchovému setu pro vás bude sprchování znamenat skutečný relax! Dopřávejte si sprchu z hlavové nebo ruční sprchy, jak chcete vy sami! Praktickým dvoucestným přepínačem si můžete zvolit typ výpustě.

Cena v době recenze: 3 211 Kč

Hydromasážní sprchový panel s vodopádem a termostatickou baterií Aquatek Hawai

Luxusní hliníkový sprchový panel Hawai, černý matný s vodopádem.

Cena v době recenze: 13 397 Kč