Mýdlenky

Mýdlenky jsou právě tím prvkem, který z domu či bytu dělá domov. Umí být jak velice praktické, tak krásné a lze s nimi doladit celou koupelnu. A jelikož jsou v přímém kontaktu s vodou, je třeba přemýšlet nad jejich zvoleným materiálem. V dnešní době jsou klasické mýdlenky na tuhé mýdlo opomíjeny a nahrazovány dávkovači mýdla, které se jeví mnohem praktičtěji. Zde záleží na vás, čemu dáváte přednost.

Mýdlenky a také dávkovače mýdla mohou být vyrobeny z keramiky, mléčného či čirého skla, dřeva či pochromované mosazi. Volbu materiálu promyslete s ohledem na celkový charakter koupelny. Pokud jste například do sprchy zvolili drátěnou poličku, pak doporučujeme mýdlenku ve stejném stylu. Jestliže se ale raději uchylujete k minimalistickému sklu, pak takovou zvolte i mýdlenku.

Dále máte na výběr z celé řady volně stojících mýdlenek nebo nástěnných, které šetří místo na umyvadle, avšak je většinou nutné je navrtat na zeď.

Levná drátěná mýdlenka Aqualine RumbaKoupelnová mýdlenka chromový lesk

Levná drátěná mýdlenka Aqualine Rumba

Efektivní a především praktický pomocník do koupelny či na toaletu, záleží na dané situaci a konkrétně zařízené místnosti. Takřka každý z nás používá mýdlo. Nejen v rámci ekologie a snížení nadměrné spotřeby plastů, je vhodnější variantou používání tuhého mýdla než tekutého. Mýdlo však nepokládejte na umyvadlo, ale pořiďte si za tímto účelem mýdlenku.

Cena v době recenze: 199 Kč

Levná mýdlenka s přísavkamiPřísavková polička na mýdlo

Levná mýdlenka s přísavkami

Doplňky do koupelny jsou nepostradatelnou záležitostí. V dnešní moderní době jsou pro nás již samozřejmostí. Těžko si lze představit zařízení a vybavení do koupelny bez těchto praktických pomocníků. Značné a oprávněně zasloužené pozornosti se těší drátěné programy, ty do koupelny nevyjímaje. Praktické jsou mýdlenky neboli mýdelníky, které slouží samozřejmě na odložení mýdla. Záleží na konkrétním druhu, zda se jedná o mýdlenku na tekuté či tuhé mýdlo.

Cena v době recenze: 65 Kč

Sprchová polička i na tuhé mýdloKoupelnová polička s mýdlenkou

Sprchová polička i na tuhé mýdlo

A právě ideálním řešením je polička do koupelny, která je vhodná i do sprchy. Záleží už čistě na vás. Prioritou je, že účinně zužitkujete každý prostor. Vejde se i do té nejmenší koupelny. Díky této poličce, která je ve stříbrném provedení a vyrobena z kvalitnícho pochromovaného kovu, je vhodná do každé koupelny. Stylový doplněk do koupelny, díky kterému budete mít věci uspořádané na jednom místě.

Cena v době recenze: 169 Kč

Mýdlenka do sprchy sklo a chromSkleněná koupelnová polička

Mýdlenka do sprchy sklo a chrom

Mýdlenka je speciálním úchytem neboli efektivním koupelnovým doplňkem. Mýdlenka Novaservis zaujme moderním designem a impozantním materiálem. Mýdlenka v luxusním stylu, která vynikne ve vaší koupelně. Umocní celkový interiér. Mýdlenka, která je vyrobena z materiálů v kombinaci chrom a sklo mat, je dokonalou volbou, neboť se jedná o velmi kvalitní výrobek, jenž nabízí dlouhou životnost, nadčasový design a velmi snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 499 Kč

Levná sprchová polička s mýdlenkouDrátěná polička do sprchy s mýdlenkou

Levná sprchová polička s mýdlenkou

Elegantní a především praktická polička je vhodná do každé koupelny. Krásně vám zorganizuje kosmetické přípravky a věci potřebné, které jsou používány v koupelně. Ideální umístění na stěnu. Dvě poličky slouží jako odkládací či úložné místo na vlasovou i tělovou kosmetiku, díky designu a celkovému provedení věci budou pevně stát na svém místě, nehrozí tímto, že by váš šampon skončil v umyvadle, ale vše je dokonale srovnané tam, kde má být

Cena v době recenze: 294 Kč

Rohová nerezová polička do sprchového koutuModerní sprchová polička

Rohová nerezová polička do sprchového koutu

Praktická rohová polička o velikosti 220x220x75 mm, má v domácnosti praktické využití, například při skladování kosmetiky. Díky modernímu designu se hodí do každé koupelny.

Cena v době recenze: 599 Kč

Bílá koupelnová polička na mýdlo AQUALINEBílá mýdlenka

Bílá koupelnová polička na mýdlo AQUALINE

Bílá mýdlenka o rozměrech 200×112 mm. Ø ocelové trubky 20 mm.

Cena v době recenze: 139 Kč

Magnetická mýdlenka NOVASERVIS MetaliaMagnetický držák mýdla

Magnetická mýdlenka NOVASERVIS Metalia

Magnetická mýdlenka Metalia 11 chrom.

Cena v době recenze: 399 Kč