Kulatá koupelnová předložka

Kulaté koupelnové předložky disponují krásným jednoduchým designem, který dovede vaši koupelnu prozářit barvami či naopak jemně utlumit. Ideální jsou pro umístění před vanu, sprchový kout, umyvadlo či toaletu. Záleží jen a jen na vás. Svým kulatým tvarem skvěle zapadnou i do menší koupelny.

Vyráběny jsou v různých barvách a designech. Moc hezky a vtipně vypadají například kulaté předložky s oušky, které zpodobňují kočičí nebo psí čumáček a nad kterými zaplesá každé dětské srdce. Moderní ženy zase jistě nadchnou jednobarevné předložky s vysokým vlasem, do kterých se chodidlo vždy příjemně zaboří. Dalším typem jsou kulaté předložky z paměťové pěny, do nichž se voda nevsakuje, za to ale pevně drží na dlaždicích a nikam se nehnou. Díky tomu můžete mít jistotu, že po předložce žádný člen vaší rodiny jen tak neuklouzne.

Ke kulatým předložkám do koupelny si můžete ještě navíc dokoupit předložku s výkrojem před wc ve stejném designu.

Kopelnové předložky imitace dřevaKoupelnová ppředložka fototisk dřevo

Kopelnové předložky imitace dřeva

Hledáte zajímavou koupelnovou předložku, která oživí vaši koupelnu či toaletu? Pak nepromarněte příležitost a zvolte předložku „Dřevo“ s unikátním fotografickým potiskem. Na výběr máte ze dvou barevných možností, a to světle béžové a teplé hnědé barvy perfektně imitující pravé dřevo. Zároveň si můžete vybrat z různých velikostí. Nabídka je opravdu široká, a tak věříme, že si vybere skutečně každý.

Cena v době recenze: od 189 Kč

Jednobarevné huňaté koupelnové předložkyModré koupelnové předložky s vysokým vlasem

Jednobarevné huňaté koupelnové předložky

Kdo si přeje individuální zařízení v koupelně najdet zde to pravé! Koupelnová souprava Rimini s extra vysokým 25 mm vlasem, hebké provedení, vhodné pro podlahová vytápění. S protiskluzovou úpravou. Vzor v příjemných barvách a skvělý materiál zaručí nádherně pohodlnou chůzi a teplá chodidla.

Cena v době recenze: od 219 Kč

Veselé pestrobarevné kouplenové předložkyKoupelnová předložka barevné dlaždice

Veselé pestrobarevné kouplenové předložky

Tyto barevné kombinace vnesou život do každé koupelny! Koupelnové předložky Fun v aktuálním designu s pestrými čtvercemi. S protiskluzovou úpravou, vhodné pro podlahová vytápění, příjemné hebké provedení, výška vlasu cca 15 mm. Skvělý design pro každou koupelnu!

Cena v době recenze: od 189 Kč