Asymetrické vany

Vany netradičních tvarů jsou typické pro luxusní koupelny či naopak pro prostory s nedostatkem místa pro klasickou vanu. Díky asymetrickému tvaru získáte překvapivě velkou koupací plochu v porovnání s místem, které vana zabírá. Výrobci dbají na vysokou funkčnost a prakticky kombinují místo na koupel i na samotné rychlé sprchování. Nespornou výhodou je i větší okrajová odkládací plocha na pečující kosmetiku či dokonce svíčky a šampaňské.

Asymetrické vany jsou většinou vyrobené z vysoce kvalitního litého akrylátu, který je odolný proti nechtěnému poškrábání. Zároveň se velmi snadno udržuje a čistí, nedovolí špíně ani bakteriím se uchytit. Celotělová koupel v teplé vodě pomáhá snižovat psychické napětí, prohřívá namožené svaly a klouby a prokrvuje končetiny. Takového luxusu se nemusíte vzdávat ani ve stísněné panelákové koupelně. Asymetricky řešená vana vám vnese do domácnosti místo pro nerušenou relaxaci.

Volně stojící ovalná vana Laguna KarynVolně stojící vana pro pohodlnou koupel

Volně stojící ovalná vana Laguna Karyn

Volně stojící vana Laguna Karyn je tady pro všechny, kteří touží po relaxaci a odpočinku v teplé vodě. Oproti jiným běžným vanám má tu výhodu, že ji můžete ve své koupelně umístit prakticky kamkoliv, například podle toho, kde budete mít ten nejhezčí výhled. Vana Laguna Karyn vaší koupelně dodá moderní styl a nádech luxusu. V prostoru vypadá majestátně a božsky. Díky svému zaoblenému tvaru se okamžitě stane dominantou celé vaší koupelny. Vyrobena je z akrylátu, díky čemuž je montáž mnohem snaží než u jiných van.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Praktická rohová vana za příznivou cenuPravá rohová vana Cersanit Sicilia New

Praktická rohová vana za příznivou cenu

Hledáte pohodlnou vanu do vaší nově zařízené koupelny? Pak vana Cersanit Sicilia New pro vás může být ta pravá. Navržena je v moderním duchu s dokonale tvarovaným vnitřním prostorem, díky čemuž se do ní můžete komfortně položit a užívat si odpočinku na maximum. Asymetrické novodobé provedení dodá vaší koupelně šmrnc a nádech luxusu. Netypická rohová vana Cersanit Sicilia New vás bude hýčkat a dopřávat vám příjemné rozkoše v teplé vodě.

Cena v době recenze: 5 988 Kč

Asymetrická vana POLYSAN - VIVA DKvalitní vana se zesíleným dnem

Asymetrická vana POLYSAN – VIVA D

Nepravidelné vany Polysan lze umístit netradičním způsobem. Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20 °C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

Cena v době recenze: 8 992 Kč

Asymetrická rohová vana Ceransit Meza 160x100 cmRohová akrylátová koupelnová vana

Asymetrická rohová vana Ceransit Meza 160×100 cm

Asymetrická akrylátová vana MEZA levá je dodávaná včetně nastavitelných nožiček.

Cena v době recenze: 5 331 Kč