Hydromasážní panel Top Shower New

Top Shower New je hydromasážní panel s termostatickou baterií vyroben je z celokovového nerezového materiálu. Je určen především náročnějším zákazníkům, kteří ovšem za poněkud vyšší cenu dostanou vysoce kvalitní sprchový panel v elegantním designovém řešení a s termostatickou směšovací baterií.

Přímo do sprchovacího panelu Top Shower New jsou zabudovány masážní bloky pro stimulaci a uvolnění bederních a krčních partií. Masážní trysky při koupeli uleví bolavému tělu. Kromě těchto dvou masážních zón jsou součástí panelu hlavová a ruční sprcha. Na čelní straně jsou zabudovány ovladače s celokovovými hranatými hlavicemi. Je zde termostatická směšovací baterie s aretací základní teploty na hodnotě 38 stupňů Celsia a dále 3 nezávislé regulátory jednotlivých výtoků, t.j. masážní zóny, hlavové sprchy a ruční sprchy. Pokud se rozhodnete pro tento sprchový panel, určitě se stane ozdobou a vyhledávaným místem vaší koupelny.

Fotogalerie Hydromasážní panel Top Shower New

Fotogalerie Hydromasážní panel Top Shower New Fotogalerie Hydromasážní panel Top Shower New Fotogalerie Hydromasážní panel Top Shower New Fotogalerie Hydromasážní panel Top Shower New