Koupleny Lineatre

LINEATRE byla založena v roce 1983 zakladetelem jménem Fernando Berti. Ten již v té době měl bohaté zkušenosti s práci se dřevem v nabytkářském průmyslu. Firma se ze začátku specializovala pouze na koupelnový nábytek a postupem času svůj sortiment rozšířila na kompletní řadu prodůktů pro koupelny.

Výrobky této společnosti jsou ceněny pro svůj originální a přitom, klasický styl. Při výrobě jsou využivány tradiční techniky a použity jsou jen vysoce kvalitní materiály. Díky důrazu na pečlivost a originalitu si společnost LINEATRE vydobyla vyjímečné postavení nejen na italském, ale i celoevropském trhu v oblasti koupelen a koupelnového nábytku.

Fotogalerie Koupleny Lineatre

Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre Fotogalerie Koupleny Lineatre

Katalogy Koupleny Lineatre